Шини Львів

Інтернет-магазин шин R15 пропонує купити шини (Львів) для будь-яких авто, для всіх сезонів та типів покриття. У нас ви завжди знайдете у широкому асортименті зимові шини (Львів) та літні шини виробництва світових брендів Michelin, Bridgestone, Continental, Dunlop, Kumho, Toyo, Yokohama та багатьох інших. Ми пропонуємо купити шини (Львів) оптом та в роздріб. Для оптових покупців інтернет-магазину діє гнучка система знижок.

Чому купити шини (Львів) у нас зручно та вигідно?

Наша компанія вже 15 років успішно співпрацює з лідерами на ринку автомобільних шин. Пряме поставки, великі об’єми продажів дозволяють нам утримувати стабільно вигідну ціну на шини (Львів). При одночасному замовленні 20 і більше шин ми гарантуємо вам приємну знижку!

Спеціально для наших клієнтів ми розробили зручний каталог, де ви зможете самостійно підібрати шини за маркою авто, або за параметрами покришки. Так, ви можете підібрати всесезонні, зимові шини (Львів), літні шини (Львів) різної ширини, діаметру, з різним профілем, шиповані, та не шиповані для будь-якого автомобіля (легкового, мікроавтобусу чи вантажного). Просто введіть потрібні дані в форму для підбору шин. Якщо у вас виникнуть питання – ви завжди можете зв’язатися з нашим менеджером, який залюбки відповість на ваші запитання, проконсультує та допоможе підібрати шини.

Купити шини (Львів) ще не було так просто. Тепер вам не потрібні численні консультації. Вся необхідна інформація прямо перед вами - на моніторі.

З чого почати підбір шин?

Перш за все, потрібно визначитися, для якого сезону вам потрібні шини. Ви можете звернути увагу на літні шини (Львів), якщо вас цікавлять покришки для теплого сезону. Їх виготовляють з гуми, розрахованої на високі температури. Такі шини добре підійдуть для їзди по розпеченому асфальту. Літні шини (Львів) є у широкому асортименті. Так, ви можете придбати літні шини (Львів) зі спрямованим, симетричним та асиметричним протектором. Якщо вам потрібні шини з високим коефіцієнтом аквапланерування, то зверніть увагу на літні шини (Львів) з направленим малюнком протектора. Якщо ви чекаєте на хороше зчеплення з поверхнею дороги, то для вас є гума з симетричним малюнком. Поєднує обидві якості гума з асиметричним малюнком.

Але зі зміною сезону ці покришки доведеться відправити на склад або до гаражу на зберігання та встановити зимові шини (Львів) на сезон холодів. Зимові шини (Львів) розраховують на низькі температури. Їх виготовляють з більш м’якої гуми, ніж літні шини. Вони не втрачають своїх властивостей за температури нижче нуля та дають хороше зчеплення з поверхнею дороги. Зимові шини (Львів) бувають шиповані (розраховані на засніжені та зледенілі дороги), готові до шипування та нешиповані. В залежності від ваших потреб ви можете купити шини (Львів) для зими, або літа.

В разі якщо ви не бажаєте міняти шини щопівроку, то зупиніть свій вибір на всесезонних шинах. Їх можна використовувати протягом усього року. Проте, за своїми властивостями вони поступаються як літнім, так і зимовим шинам. Через постійне використання всесезонні шини зношуються за 1,5-2 роки (при помірному навантаженні). Купити шини (Львів) всесезонні ви можете на нашому сайті.

Крім сезонної, потрібно проводити заміну шин що зносилися. Чи можна далі використовувати покришку можна дізнатися за висотою протектора. Так, для зимових шин мінімальна висота протектора становить 4 мм, для літніх – 1,6 мм. Якщо протектор стерся до спеціальної відмітки на шині, то її час міняти.

Що таке шинний калькулятор, та як ним користуватися?

Кожний автомобіль комплектується покришками певного розміру, що складається з трьох параметрів: ширини протектора, висоти шини та діаметром отвору для диска. Ці розміри обираються на випадково, а у результаті численних вимірів та розрахунків. Ці параметри впливають на цілий ряд показників роботи автомобіля (швидкість, витрати палива, комфорт, безпека і т.д.). Скористайтесь калькулятором на нашому сайті щоб дізнатись, як саме зміниться поведінка вашого залізного друга на нових нестандартних шинах.

Навіщо купувати шини нестандартного розміру? Для цього може бути багато причин. Це може бути зміна радіуса диска, бажання зміни експлуатаційні характеристики шин, зменшити висоту авто, просвіт між дорогою та корпусом і таке інше.

В інтернет-магазині R15 ви можете купити шини (Львів) будь-яких характеристик, розмірів, велику кількість одразу. Для цього вам лише потрібно обрати товар у каталозі, та зробити замовлення. Також замовляйте шини в інших регіонах (шини Тернопільшины Винницашины Житомиршины в Хмельницком та ін.). Інтернет-магазин R15 – купити шини (Львів) у нас – зручно і вигідно! Приємних вам покупок!