Шини Тернопіль

Автомобільні шини за найприємнішу ціну в інтернет-магазині шин R-15. Завжди на складі широкий вибір шин від світових брендів шини (Тернопіль) від Kumho, Toyo, Bridgestone, Continental, Dunlop, Michelin, Yokohama та інших. Ми пропонуємо шини для будь яких потреб та умов: зимові шини (Тернопіль) для холодної пори, літні шини (Тернопіль) та всесезонні покришки.

У нас ви можете обрати шини (Тернопіль) для будь яких потреб. Тим паче, що знайти потрібні шини у нашому зручному каталозі зможе навіть дитина. Спеціально для наших клієнтів розроблено функцію пошуку шин за маркою автомобіля та за параметрами шини. А в разі якщо вам знадобиться допомога – звертайтесь до менеджерів нашої компанії, вони залюбки допоможуть знайти потрібний товар та проконсультують з будь-яких питань стосовно нього.

Наші клієнти можуть скористатися зручним каталогом, де зможуть самостійно підібрати шини за маркою авто або за параметрами покришки. Так, ви можете підібрати всесезонні, зимові шини (Тернопіль), літні шини (Тернопіль) будь-якого виробника, різного діаметру, ширини, з різним профілем, шиповані та не шиповані для будь-якого автомобіля (легкового, чи вантажного). Просто введіть потрібні дані в каталозі та оберіть те, що вам потрібно. У разі виникнення питань ви можете написати нашому менеджеру. Він залюбки відповість на ваші питання та допоможе знайти потрібні шини.

Що потрібно знати для того, щоб правильно підібрати шини?

По-перше, визначіться, для якого сезону вам потрібні шини. В залежності від сезону ви можете обрати літні шини (Тернопіль), якщо вас цікавлять покришки для теплого сезону. Для виготовлення таких шин використовуюють гуму, розраховану на високі літні температури. Такі шини добре підійдуть для їзди по розпеченому асфальту. Літні шини (Тернопіль) представлені у широкому асортименті.

Коли ви визначилися з сезонністю, ви можете придбати літні шини (Тернопіль) з симетричним, асиметричним та направленим протектором. Якщо вам потрібні шини з високим коефіцієнтом аквапланерування, то краще придбати літні шини (Тернопіль) з направленим малюнком протектора. Якщо головним для вас є хороше зчеплення з дорогою, то оберіть шини з симетричним малюнком. Гума з асиметричним малюнком поєднує ці якості, але трохи гірше за попередні.

Але з приходом зими літні покришки доведеться почистити, спакувати та відправити на склад, де вони будуть зберігатися. Адже прийшов час встановити зимові шини (Тернопіль) на час холодів. Зимові шини (Тернопіль) розраховують на низькі температури. Їх виготовляють з більш м’якої гуми, ніж літні шини. Вони не твердішають за температури нижче нуля та дають хороше зчеплення з поверхнею дороги в зимових умовах. Зимові шини (Тернопіль) можуть бути шиповані (такі покришки підходять для їзди по засніжених та зледенілих дорогах), готові до шипування та нешиповані. Для їзди по місту краще обрати нешиповані. Після того, як визначитесь з вашими потребами оберіть зимові шини (Тернопіль).

Для тих, кому не зручно кожні півроку міняти шини, варто зупинити свій вибір на всесезонних шинах. Їх можна використовувати протягом усього року. Проте, варто пам’ятати, що за своїми властивостями вони поступаються як літнім, так і зимовим шинам. Варто бути обережним, особливо взимку. Через постійне використання всесезонні шини зношуються за 1,5-2 роки (при помірному навантаженні).

Потрібно вчасно проводити заміну шин що зносилися. Чи прийшов час для цього ожна дізнатися за висотою протектора. Так, для зимових шин мінімальна висота протектора становить 4 мм, для літніх – 1,6 мм Перевіряєте за спеціальною поміткою на протекторі. Якщо протектор стерся до неї, або навіть нижче неї, то час міняти шину.

Що таке шинний калькулятор?

Кожен автомобіль, що вийшов з заводу комплектується покришками певного розміру. Розмір шини складається з трьох параметрів: ширина протектору, висота шини та діаметр отвору для диска. Ці розміри обираються на випадково, а з розрахунком на найкращу роботу на дорозі. Ширина та висота шини впливають на цілий ряд показників роботи автомобіля (швидкість, витрати палива, комфорт, безпека і т.д.).

Проте, інколи власники автомобілів купують шини (Тернопіль) з іншими параметрами. Навіщо купувати шини нестандартного розміру? - запитаєте ви. Для цього може бути багато причин. Це може бути зміна радіуса диска, бажання зміни експлуатаційні характеристики шин, зменшити висоту авто і таке інше. У цьому немає нічого страшного, якщо враховано усі зміни “поведінки” авто на дорозі.

Скористайтесь калькулятором на нашому сайті щоб дізнатись, як саме зміниться поведінка вашого залізного друга на нових нестандартних шинах.

В інтернет-магазині R-15 ви можете купити шини (Тернопіль) з будь-якими характеристиками, розміром, велику кількість одразу. Для цього вам лише потрібно обрати товар у каталозі та зробити замовлення. Також замовляйте шини в інших регіонах (шини Львівшины Винница, шины Житомир, шины в Хмельницком та ін.). 

Інтернет-магазин R-15 – купити шини (Тернопіль) у нас – зручно і вигідно! Приємних вам покупок!